Najlepszy Ekogroszek | Chotyłów ul. Zaleska 70a, 21-530 Piszczac | woj. lubelskie | NIP: 5372624946

tel. +48 535 206 088, tel. 83 377 82 21 e-mail: sklep@najlepszyekogroszek.pl rejestracja | logowanie

Regulamin

 1. Właścicielem Sklepu jest firma Odlewnia Żeliwa Chotyłów S.C.

          z siedzibą:

          21-530 Piszczac, Chotyłów ul. Zaleska 70a

 1. W naszym sklepie zamówien można dokonywać za pomocą następujących kanałów:
  a) sklep internetowy (użytkownik zarejestrowany lub zakupy bez rejestracji)
  b) Poczta e-mail: sklep@najlepszyekogroszek.pl
  c) Telefonicznie (kom): +48 535 206 088
   
 2. Sklep www.najlepszyekogroszek.pl oferuje możliwość dokonywania zakupów przez cały rok 7 dni w tygodniu.
 1. Koniecznością jest podanie pełnych i realnych danych osobowych oraz danych kontaktowych podczas dokonywania zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia w przypadku błędnie/nieprawidłowo wypełnionych formularzy zamówienia.
   
 2. Ceny podane w sklepie są cenami brutto.
   
 3. Zamówiony towar zostanie nadany do klienta maksymalnie w ciągu 21 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności lub daty zamówienia (dotyczy przesyłek pobraniowych o ile podane w zamówieniu dane są prawidłowe)
   
 4. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający zostanie o tym poinformowany przez pracownika sklepu. Zamawiający ma prawo zrezygnować z zamówienia jeśli termin wysyłki związany z brakiem magazynowym jest dla niego zbyt duży.
   
 5. Do zamówień dołączamy dowód zakupu. W przypadku chęci otrzymania FV kupujący zobowiązany jest do poinformowania administratorów sklepu.
   
 6. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  a) przy odbiorze przesyłki
  b) przelewem (przedpłatą)
  c) za pobraniem
  d) szybkie płatności (przedpłata)

 7. Zawilgocenie towaru nie jest jego wadą i nie podlega reklamacji.
   
 8. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.10 w.w. ustawy. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu. Kupujący powinien poinformować o tym zamiarze sklep, a administratorzy przekażą instrukcję jak dokonać zwrotu zamówionego towaru.
   
 9. Sklep www.najlepszyekogroszek.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Powyższe dotyczy klientów którzy założyli konto w sklepie www.najlepszyekogroszek.pl poprzez formularz rejestracyjny.